Bielizna dla kobiet, bielizna wyszczuplająca - sklep z odzieżą Bysisi.pl

 • Nowy
  W magazynie

  Ramiączka czarne do stanika Dodaj odrobinę pikanterii do Twojego codziennego looku! A moze szukasz kuszącego dodatku na wyjątkową okazję? Dzięki haczykom dopasujesz ramiączka do swojego biustonosza. Wystarczy, że odepniesz standardowe ramiączka i doczepisz w odpowiednich miejscach nasz model. Dzięki prostemu systemowi zaczepek zakładanie jest intuicyjne i proste.

  15,99 zł
 • Nowy
  W magazynie

  Koronkowe ramiączka do stanika Dodaj odrobinę pikanterii do Twojego codziennego looku. A moze szukasz kuszącego dodatku na wyjątkową okazję? Najmodniejszy dodatek w którym zakochały się gwiazdy - doczepiane ramiączka z ozdobną koronką- teraz dostępny również dla Ciebie. Dzięki haczykom dopasujesz ramiączka do swojego biustonosza. Wystarczy, że odepniesz standardowe ramiączka i doczepisz w odpowiednich miejscach nasz model. Dzięki prostemu systemowi zaczepek zakładanie jest intuicyjne i proste.

  17,00 zł
 • Nowy
  W magazynie

  Ramiączka białe do stanika Dodaj odrobinę pikanterii do Twojego codziennego looku! A moze szukasz kuszącego dodatku na wyjątkową okazję? Dzięki haczykom dopasujesz ramiączka do swojego biustonosza. Wystarczy, że odepniesz standardowe ramiączka i doczepisz w odpowiednich miejscach nasz model. Dzięki prostemu systemowi zaczepek zakładanie jest intuicyjne i proste.

  16,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów