Obuwie (2)

 • W magazynie

  Klapki beach style popiel Kultowy fason, która każda z nas pragnie mieć - idealne na letnie dni. Wkładka wyprofilowana,dopasowuje się do stopy. Podeszwa lekko perforowana, abyś się nie ślizgała. Kolory idealnie komponują się z letnią opalenizną. Dodatkowo posiadają napis beach style. Wybierz swój ulubiony kolor.

  29,99 PLN
 • W magazynie

  Klapki beach style złoto Kultowy fason, która każda z nas pragnie mieć - idealne na letnie dni. Wkładka wyprofilowana,dopasowuje się do stopy. Podeszwa lekko perforowana, abyś się nie ślizgała. Kolory idealnie komponują się z letnią opalenizną. Dodatkowo posiadają napis beach style. Wybierz swój ulubiony kolor.

  29,99 PLN
 • W magazynie

  Klapki beach style pudrowy róż Kultowy fason, która każda z nas pragnie mieć - idealne na letnie dni. Wkładka wyprofilowana,dopasowuje się do stopy. Podeszwa lekko perforowana, abyś się nie ślizgała. Kolory idealnie komponują się z letnią opalenizną. Dodatkowo posiadają napis beach style. Wybierz swój ulubiony kolor.

  29,99 PLN
 • W magazynie

  Profilowane klapki czerń Kultowy fason, która każda z nas pragnie mieć - idealne na letnie dni. Wkładka wyprofilowana,dopasowuje się do stopy. Podeszwa lekko perforowana, abyś się nie ślizgała. Kolory idealnie komponują się z letnią opalenizną. Wybierz swój ulubiony kolor.

  29,99 PLN
 • W magazynie

  Profilowane klapki fuksja Kultowy fason, która każda z nas pragnie mieć - idealne na letnie dni. Wkładka wyprofilowana,dopasowuje się do stopy. Podeszwa lekko perforowana, abyś się nie ślizgała. Kolory idealnie komponują się z letnią opalenizną. Wybierz swój ulubiony kolor.

  29,99 PLN
 • W magazynie

  Profilowane klapki nude Kultowy fason, która każda z nas pragnie mieć - idealne na letnie dni. Wkładka wyprofilowana,dopasowuje się do stopy. Podeszwa lekko perforowana, abyś się nie ślizgała. Kolory idealnie komponują się z letnią opalenizną. Wybierz swój ulubiony kolor.

  29,99 PLN
 • W magazynie

  Japonki z cyrkoniami GRANAT Wykonane z wysokiej jakości materiału. Świetne zarówno na plażę, jak i na co dzień do outfitu. Z przodu posiadają okrągłą ozdobę z cyrkoniami, która nadaje im niezwykłego uroku. Kolory pięknie komponują się z letnią opalenizną.

  29,99 PLN
 • W magazynie

  Japonki z cyrkoniami CZERŃ Wykonane z wysokiej jakości materiału. Świetne zarówno na plażę, jak i na co dzień do outfitu. Z przodu posiadają okrągłą ozdobę z cyrkoniami, która nadaje im niezwykłego uroku. Kolory pięknie komponują się z letnią opalenizną.

  29,99 PLN
 • Dostępny produkt z innymi opcjami

  Japonki z cyrkoniami NUDE Wykonane z wysokiej jakości materiału. Świetne zarówno na plażę, jak i na co dzień do outfitu. Z przodu posiadają okrągłą ozdobę z cyrkoniami, która nadaje im niezwykłego uroku. Kolory pięknie komponują się z letnią opalenizną.

  29,99 PLN
  Dodaj koszyka
Pokazuje 13 - 21 z 21 elementów